Veebisaidid

Veebisait ei ole lihtsalt ilus asi. See on tänapäeval paljudel juhtudel esimene kokkupuude Sinu ettevõttega. Hoolitseme selle eest, et see oleks meeldiv.

Vastavalt Sinu ettevõtte vajadustele teostame lahendusi, mille mahud on seinast seina. Teenus võib sisaldada standardse veebisaidi loomist kui ka keerukate portaalide ehitust.

Töös kasutame suures osas vabavaralist platvormi WordPress. Sõltuvalt projektist loome ka lahendusi, mis on kohandatud spetsiaalselt kliendi veebilehele ning on sõltumatu olemasolevatest tarkvaralahendustest.

Veebisaidi loomine algab eesmärgi ja vajaduste selgitamisest. Peame oluliseks kommunikatsiooni kliendiga, et saavutada parimad tulemused ja sujuv protsess. Loomulikult pakume pärast veebisaidi valmimist soovi korral haldusteenust ja peame tähtsaks pidevat arengut.

Kodulehe puhul pakume kliendile variante, mis on kohalduvad ka erinevates nutiseadmetes ja nii-öelda mobiilisõbralikud. Arvestades, et täna tehakse üle poolte kõikidest päringutest läbi erinevate nutiseadmete, siis on mobiiliveeb hädavajalik. Lisaks sellele on Teie veebisait otsingutulemustes eelistatud juhul, kui lehekülg on mobiilisõbralik.

Küsi pakkumist

100+ projekti

Responsiivne disain