Läbimõeldud kasutajasõbralikud lahendused ja meeldiv kasutajakogemus viivad suurepäraste tulemusteni.

KES ME OLEME?

Värskusest pakatav professionaalne digiagentuur.

NOVOEST DIGIAGENTUUR

Koos meiega tähtede poole.

Meie ülesandeks on pakkuda klientidele parimat teenust. Meilt võite küsida veebisaiti, turunduslahendusi, mobiiliaplikatsioone, firmasümboolikat ja palju muudki.

Soovime koos Teiega liikuda tähtede suunas. Muudame Teid nähtavamaks veebimaailmas ning astume konkurentidest mööda – teeme seda üheskoos. Novoest Digiagentuur ei vali kliente maailmavaate või mõne muu parameetri alusel. Meie portfelli on oodatud nii suured kui ka väiksed.

PAKUTAVAD TEENUSED

Novoesti peamised tegevusvaldkonnad

VEEBISAIDID/ARENDUSED

Loome Teie ettevõttele kliendisõbraliku, funktsionaalse ja silmapaistva veebilehe, mis on heaks tööriistaks tõstmaks ettevõtte positsiooni turul.

FIRMASÜMBOOLIKA/TRÜKISED

Identiteedi loomisel lähtume ettevõtte ajaloost, tegevusalast, visioonist ja paljust muust, millele tuginedes on võimalik saavutada maksimaalne tulemus.

E-POED

Hästi toimiv veebipood on tänases maailmas parimaks müügimeheks. E-poe näol on tegemist võimalusega müüa tooteid ja teenuseid kogu maailmas ning olla avatud ööpäevaringselt.

TUTVU PARIMATEGA

Meie inimesed - meie talendid.

03

TALENDID

Geir Põder

Geir juhib agentuuri tegevust ja hoiab projektidel silma peal. Murede korral on just tema õige inimene, kelle poole pöörduda.

TEGEVJUHT / PROJEKTIJUHT

Geir Põder

Tanel Unt

Tanel on meie vanemprogrammeerija, kes suudab ka esialgu võimatuna näivad lahendused toimima panna. Mine tea, ehk on ta omal mõne koduloomagi programmeerinud poeskäimiseks.

VANEMPROGRAMMEERIJA

nopicture
elegant_icon

SOOVID MEIEGA LIITUDA?