E-poed

Toimiv veebipood on tänasel turul parimaks müügimeheks. E-pood annab võimaluse müüa ettevõtte tooteid ja teenuseid nii Eestis kui välismaal ning olla avatud ööpäevaringselt. Müüki on võimalik suunata konkreetsele sihtgrupile ning veebipoe puhul puuduvad suured kõrvalkulud klientide professionaalseks teenindamiseks.

  • E-poed
  • Tootekataloogid
  • Broneerimis-süsteemid (majutusasutused)
  • Muud kasutajaliidestes sisalduvad makselahendused
Forendum

Mis on veebipoe külastajale oluline?

Loogilisus

E-poe ülesehitus peab olema mõistetav ilma liigselt aega kulutamata ning tootekataloogi sirvimine lihtne ja arusaadav. Toodete hea leitavus hoiab potentsiaalse kliendi positiivselt meelestatuna ja ei sunni e-poest lahkuma.

Kasutajamugavus

Veebipoes kasutatavad tellimusvormid ning mitmesugused kontaktivormid, mis on seotud toote või teenuse kättesaamise või ostu vormistamisega, peavad olema kasutaja jaoks lihtsad.

Leitavus

Kiiresti otsingumootori kaudu leitav e-pood on Sinu müügiedu aluseks. Seega lisaks funktsionaalsusele ja mugavusele ei tohi unustada turundust - otsingumootoritele optimeerimine ja mitmed muud võimalused positsiooni parandamiseks veebis.

Tooteinfo ja fotod

E-poodi külastav klient valib toodet vähemalt sama hoolsalt, kui tavapoes või salongis kohapeal. Müügiedule aitab kaasa asjakohane tooteinfo, kirjeldus, kvaliteetsed fotod ja muu, mis Sinu toodet või teenust iseloomustab.